Ładowanie Wydarzenia
13
Kwiecień
sobota

MARVIN

Kwiecień 13 @ 19:00 - 20:30
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

One event on 14 April 2024 at 11:00

One event on 14 April 2024 at 16:00

  • To event minęło.

Pewnego dnia dinozaur Marvin dowiaduje się od lekarza, że czeka go wyginięcie. Ta wiadomość odbiera mu wszelką radość życia. Uświadamia też sobie, że nie ma nikogo, komu mógłby się pożalić. Wysyła więc anons do gazety, w celu odnalezienia przyjaciela „na śmierć i życie”. Na ogłoszenie odpowiada długowieczny Żółw Finn, który ma inne zmartwienie – przeraża go samotność, czekająca po odejściu wszystkich bliskich mu osób. Do tego niezwykłego duetu dołącza szalony Motyl Ulisses, który dla odmiany nie przejmuje się niczym, bo wie, że jego dni i tak są policzone. Dosłownie.

Między trójką bohaterów zawiązuje się wyjątkowa przyjaźń. Podczas pełnej przygód wędrówki w poszukiwaniu lekarstwa na wyginięcie, odkrywają prawdy, które pomagają im zaakceptować to, co nieuniknione. Uczą się żyć “tu i teraz”, cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą, doceniać najmniejszy gest, słowo i uśmiech. Wszak prawdziwa przyjaźń „może zaskarbić sobie uwagę Wieczności”.

„Marvin” to poetycka opowieść o przemijaniu, ale podana w niezwykle ciepły i humorystyczny sposób.  Barwne postacie, komiksowa oprawa plastyczna i zaskakujące zwroty akcji tworzą magiczny świat, w którym największy nawet lęk da się pokonać wiarą we własne marzenia.

W spektaklu biorą udział aktorzy Grupy Warsztatowej 18+ Teatru Komedii Valldal.

Szczegóły
Data: Kwiecień 13
Czas: 19:00 - 20:30
Miejsce
Nazwa miejsca: Konsulat Kultury w Gdyni
Adres: Jana z Kolna 25
Gdynia, Polska
Strona internetowa: https://www.gck.gdynia.pl