Hejt School Musical

Strona główna / Hejt School Musical
Hejt School Musical

Hejt School Musical

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE: 

11 STYCZNIA (PIĄTECZEK) GODZINY 9:00/12:00/19:00

12 STYCZNIA (SOBOTA) GODZINY 12:00/19:00

SCENA TEATRALNA NOT W GDAŃSKU, UL. RAJSKA 8A

CZAS TRWANIA: 2 GODZINY (Z PRZERWĄ NA ODROBIENIE LEKCJI)

SPEKTAKL DLA WIDZÓW OD 9 ROKU ŻYCIA.

Rockowy musical komediowy o przyjaźni, polskim systemie edukacji i… szkolnych kółkach recytatorskich!:)

Szkoła im. Lepszych od Reszty to miejsce, w którym rządzą rankingi, dyscyplina i podstawa programowa. Tu dzieci same dokładają sobie cegieł do plecaków i proszą o więcej prac domowych. Gdy więc do grona uczniów dołącza Lea – miłośniczka teatru i wygłupów (a dla pani Dyrektor to jedno i to samo), szkolny porządek zostaje zachwiany. Czy w szkole, w której liczą się tylko wyniki, znajdzie się miejsce na sztukę i przyjaźń? I czy walka o bycie trochę innym od reszty w ogóle się opłaca?

“Hejt School Musical”, to kolejny po głośnych “Wikingach” autorski musical Teatru Komedii Valldal. Tym razem satyrycznym okiem przyglądamy się polskiej szkole. Wymagający i zastraszani nauczyciele, roszczeniowi rodzice, zdolni, ale bezwzględni wobec siebie uczniowie. W tym spektaklu oberwie się wszystkim. Również szkolnym kółkom recytatorskim.

Ponad 80 aktorów w dwóch obsadach, drapieżny tekst, rockowa muzyka, dynamiczna choreografia, piękne retro-kostiumy i widowiskowa gra świateł. To spektakl, którego będą obawiali się wszyscy – od woźnej po kuratora…

Informacje o spektaklu

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany.