Project Category: Archiwalne

Strona główna / Archiwalne
Project

Disco Polo – wieczór poezji śpiewanej

"Disco Polo - wieczór poezji śpiewanej", to próba zrozumienia fenomenu muzyki disco polo w Polsce. Z jednej strony będącej symbolem kiczu i braku dobrego smaku - z drugiej - cieszącej się gigantyczną popularnością.

Project

Ale Wiocha

„Ale Wiocha!” to szalona komedia muzyczna z największymi przebojami polskiej muzyki ludowej. Wędrując przez cztery pory roku, w groteskowej formie odtworzymy styl życia naszych przodków – ich tradycje i zwyczaje, opierając się na znanych piosenkach ludowych.

Project

Mała Syrenka

Razem z nimi przeniesiemy się do podwodnej krainy króla Neptuna i jego córki, która pewnego dnia postanawia uciec z domu i poznać prawdziwych ludzi. W podróży towarzyszyć jej będzie Konik Morski, Szalona Ośmiornica
i marzący o sukcesie i sławie Chór Frutti di Mare. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość

Project

Alicja w Krainie Cz.

Razem z gimnazjalistką (o zgrozo!) Alicją wyruszamy do krainy pełnej absurdu, muzyki, tańca i braku powagi!

Szaleni bohaterowie mają ostatnią szansę, żeby na wszystkie możliwe sposoby uratować bohaterkę przed... staniem się poważną dorosłą!

Project

Księga Dżungli

Do szkoły trafia nowy uczeń – Mowgliński. Jest równie niewysportowany, jak większość rówieśników. Jednak za sprawą nieoczekiwanych zdarzeń przenosi nas ze szkolnej dżungli, do tej prawdziwej, tropikalnej...

Project

Hotel Palace

Hotel Palace to miejsce, w którym najtańszy pokój kosztuje równowartość budżetu Sopotu. Piękne kobiety, ekscentryczni mężczyźni i wszechobecny zapach pieniędzy – w takich okolicznościach rozegra się przezabawne show.

Project

Emigrantka

„Emigrantka” to oparta na faktach opowieść o młodej, utalentowanej artystce, która wbrew rozsądkowi i ekonomii przylatuje do Polski, mijając w hali odlotów Polaków wybierających zupełnie odwrotny kierunek…
W roli Vilde Valldal-Johannessen występuje ona sama. W niełatwą rolę Wszystkich Polaków wciela się wszechstronny trójmiejski aktor młodego pokolenia, Jeremiasz Gzyl. Kierowcy, listonosze, księża, kibole, pijacy, artyści, intelektualiści. Dworce, poczty, szkoły, galerie handlowe... Oczami Norweżki oglądamy wszystko, co stanowi naszą codzienność, której przestaliśmy się już dziwić.